Resultater fra feltskyting for klasse R


Tilbake til oversikt
Nr Navn Skytterlag Tid
1 Knut Martin Bach Ørmen Råde 4,26 Detaljer
2 Sanna Skarpodde Prestkvern Blaker 4,62 Detaljer
3 Vegard Lunde Degernes 4,83 Detaljer
4 Maya Josephine Fosser Degernes 4,99 Detaljer
5 Sondre Nørsterud Jondalen 5,09 Detaljer
6 Herman Skredderbakken Mælum 5,13 Detaljer
7 Elle Louise Spilhaug Andresen Oslo Østre 5,27 Detaljer
8 Christian Emiil Rasmussen Styrvoll 5,36 Detaljer
8 Tobias Rooth Olbergsveen Oslo Østre 5,36 Detaljer
10 Juliane Tonby Kløvstad Jondalen 5,68 Detaljer
11 Mikkel Muldsvor Slagen 5,88 Detaljer
12 Anne Maren G. Homme Kristiansand og Omegn 6,1 Detaljer
13 Birk Revhaug Råde 6,26 Detaljer
14 Jørgen Røraas Jondalen 6,28 Detaljer
15 Ernst Aleksander Andersen Holum 6,31 Detaljer
16 Elina Møll Holum 6,36 Detaljer
17 Kasper Kristiansen Rakkestad 6,58 Detaljer
18 Kristine Havik Samdal Oslo Østre 7,16 Detaljer
19 Milla Aaserud Rakkestad 7,27 Detaljer
19 Mats Oliver Bøe Sandar og Sandefjord 7,27 Detaljer
21 Jørgen Ristvedt Øverland Jondalen 7,3 Detaljer
22 Julie Seland Gransherad og Heddal 8 Detaljer
23 Sara Gauksrud Sauland 8,07 Detaljer
24 Niclas Rødningen Ringerike 8,19 Detaljer
25 Matheo Husa-Brekke Holum 8,42 Detaljer
26 Silje Cebe Landa Kvinnherad 8,62 Detaljer
27 Iver Hvammen Skedsmo Nes/Hovind 8,63 Detaljer
28 Isach Nathaniel Olaussen Ørholm Ringerike 8,66 Detaljer
29 Dorthe Sofie Elgen Styrvoll 8,93 Detaljer
30 Emilie Konstanse Vanebo-Høyland Mykland 9 Detaljer
31 Mikael Ruud Etnedal 9,05 Detaljer
32 Mette Amalie Ødegård Degernes 9,2 Detaljer
33 Lukas Utne Nesse Stord 9,23 Detaljer
34 Maria Jannestad Antonsen Sarpsborg 9,24 Detaljer
35 Kristian Vestengen Strand Nes/Hovind 9,41 Detaljer
36 Alan Jin Rolfsrud Sigdal 9,71 Detaljer
37 Martin Ødegård Degernes 9,94 Detaljer
38 Andrea Johanne Solbrække Rakkestad 9,98 Detaljer
39 Ludvik Elgen Styrvoll 10,7 Detaljer
40 Brage Reiten Sem 10,83 Detaljer
41 Heine Evje Sigdal 10,89 Detaljer
42 Hanna Haukelia Høgåsseter Raumnes 10,9 Detaljer
43 Hedda Evje Sigdal 10,96 Detaljer
44 Vebjørn Kongsjorden Jondalen 11,7 Detaljer
45 Emil Pleym Iversen Haugesund og Sveio 12,73 Detaljer
46 Klara Elisabeth K. Tvinnereim Kristiansand og Omegn 13,52 Detaljer
47 Lars Jozef Halseid Haugesund og Sveio 13,78 Detaljer
48 Frøya Pihl Strømstad Oslo Østre 15,53 Detaljer
49 Liam Embergsrud Flesberg 15,69 Detaljer
50 Øivind Pedersen Wang Nes/Hovind 15,81 Detaljer
51 Lilly H Matsen Rygge 17,48 Detaljer
52 Henrik Midteide Haugesund og Sveio 17,61 Detaljer
52 Elias Skarpodde Prestkvern Blaker 17,61 Detaljer
54 Odin Eikjeland Sørheim Kvinnherad 20,56 Detaljer
55 Vilmund Andraa Vestli Nes/Hovind 23,33 Detaljer
56 Niklas Olav Vågen Kvinnherad 24,56 Detaljer
57 Gullik Flaget Dalegaarden Flesberg 30,77 Detaljer
58 Elias Ekeberg Schmidt Sem 99,99 Detaljer
58 Mathias Birkeland Lunden Birkenes 99,99 Detaljer