Sammenlagtresultater for ER

Nr med grå bakgrunn er inkludert i filalelaget Flesberg - sist oppdatert: 10.04.2024 20:57:18
Sigdal - sist oppdatert: 10.04.2024 20:57:18
Tilbake til oversikt
Nr Navn Skytterlag Flesberg Sigdal Poeng
1 Geir Arne Bjørnsen Siljan 250 (18) 250 (20) 500 (38) Detaljer
2 Magnus Selland Skaiå Kristiansand og Omegn 250 (21) 250 (16) 500 (37) Detaljer
3 Asbjørn Ågedal Evje og Hornnes 250 (12) 250 (15) 500 (27) Detaljer
4 Iver Bjørgo Oslo Østre 250 (20) 249 (16) 499 (36) Detaljer
5 Christian F. Haneborg Kråkstad og Ski 249 (17) 250 (18) 499 (35) Detaljer
6 Celina B. Fuglerud Blaker 250 (17) 249 (15) 499 (32) Detaljer
6 Åsmund Nakjem Styrvoll 250 (18) 249 (14) 499 (32) Detaljer
8 Henrik Hedlund Duun Råde 249 (12) 250 (12) 499 (24) Detaljer
9 Stian Voje Drangedal 248 (16) 250 (22) 498 (38) Detaljer
9 Syver Lunde Degernes 249 (19) 249 (19) 498 (38) Detaljer
11 Fredrik Soot-Tessem Urskog 248 (18) 250 (18) 498 (36) Detaljer
12 Emil Ottesen Aas 249 (18) 249 (17) 498 (35) Detaljer
13 Maren Gilen Jondalen 248 (14) 250 (20) 498 (34) Detaljer
14 Daniel Hauge Mælum 250 (15) 248 (17) 498 (32) Detaljer
14 Erik Aas-Hveem Rygge 249 (12) 249 (20) 498 (32) Detaljer
16 Sara Josefine Dypedal Kristiansand og Omegn 249 (14) 249 (14) 498 (28) Detaljer
17 Magnus Strøm Aas 248 (18) 249 (19) 497 (37) Detaljer
18 Andreas E Fulsaas Rollag og Veggli 249 (20) 248 (16) 497 (36) Detaljer
19 Hannah Midtgard Jondalen 249 (15) 248 (17) 497 (32) Detaljer
19 Vetle Bekke Hansen Sem 250 (21) 247 (11) 497 (32) Detaljer
21 Mathea Berge Holen Ringebu og Fåvang 249 (13) 248 (17) 497 (30) Detaljer
22 Viel Flaget Dalegaarden Flesberg 248 (13) 249 (16) 497 (29) Detaljer
23 Silje Malene Fredriksen Degernes 249 (14) 248 (13) 497 (27) Detaljer
24 Karoline Jamne Sigdal 250 (21) 246 (12) 496 (33) Detaljer
25 Ola Kristian Wear Styrvoll 250 (16) 246 (14) 496 (30) Detaljer
26 Oskar Sætre Bremnes 247 (10) 249 (15) 496 (25) Detaljer
27 Magnus B Trøstaker Ringebu og Fåvang 247 (14) 248 (14) 495 (28) Detaljer
28 Harald Kongsjorden Rollag og Veggli 250 (13) 245 (14) 495 (27) Detaljer
29 Vetle M Loftsgarden Rauland 250 (17) 245 (9) 495 (26) Detaljer
30 Ingrid Bjermeland Hesledalen Oslo Østre 250 (12) 245 (12) 495 (24) Detaljer
30 Victoria Thoresen Oslo Østre 247 (12) 248 (12) 495 (24) Detaljer
32 Jonas Rambo Styrvoll 248 (18) 246 (15) 494 (33) Detaljer
32 Vegard Yttri Horge Tønjum 249 (18) 245 (15) 494 (33) Detaljer
34 Lucas Lund Høland/Bjørkelangen 248 (17) 246 (14) 494 (31) Detaljer
35 Adrian Slevikmoen Rolfstad Sigdal 248 (15) 246 (14) 494 (29) Detaljer
36 Leon Aleksander Thorgersen Fet 248 (14) 246 (9) 494 (23) Detaljer
37 Line Sjøberg Kristiansand og Omegn 245 (15) 248 (19) 493 (34) Detaljer
38 Vilde Marie L Brauti Mælum 247 (14) 246 (12) 493 (26) Detaljer
39 Isak Haugstad Hansen Laudal 244 (9) 249 (13) 493 (22) Detaljer
40 Karsten Olav Dæhlen Tønsberg Urskog 248 (12) 244 (12) 492 (24) Detaljer
41 Tor Ivan Torsvik Kristiansand og Omegn 243 (8) 249 (14) 492 (22) Detaljer
42 Knut Olav Gjestad Mikkelsen Rollag og Veggli 245 (7) 247 (14) 492 (21) Detaljer
43 Emilie Haugestøl-Skjelbred Lunde 247 (11) 245 (10) 492 (21) Detaljer
44 Niklas Woxen Fet 245 (14) 246 (15) 491 (29) Detaljer
45 Even Åsen Engen Kristiansand og Omegn 247 (13) 244 (10) 491 (23) Detaljer
46 Sander Wåg Øygard Styrvoll 247 (9) 244 (11) 491 (20) Detaljer
46 Torbjørn Tørnes Naas Drangedal 246 (12) 245 (8) 491 (20) Detaljer
48 Victoria Revhaug Eidsberg 245 (7) 246 (10) 491 (17) Detaljer
49 Ola Green Aasen Sigdal 246 (9) 245 (8) 491 (17) Detaljer
50 Eline Kongsjorden Jondalen 245 (12) 245 (12) 490 (24) Detaljer
51 Sander Fasmer Karlsen Fet 244 (11) 246 (10) 490 (21) Detaljer
52 Halvor Clemet Daltorp Høland/Bjørkelangen 243 (8) 247 (12) 490 (20) Detaljer
53 Marita Midteide Haugesund og Sveio 245 (7) 245 (13) 490 (20) Detaljer
54 Lars Ole Schau Gruebekken Raumnes 246 (12) 243 (12) 489 (24) Detaljer
55 Andrine Åsheim Gillingsrud Nannestad 240 (4) 249 (16) 489 (20) Detaljer
56 Steinar Brennemo Eriksen Kviteseid 243 (12) 245 (9) 488 (21) Detaljer
57 Dag Gunnar Kölzow Rakkestad 246 (12) 242 (4) 488 (16) Detaljer
58 Ludvik Rydningen Trulsen Bremnes 244 (7) 242 (7) 486 (14) Detaljer
59 Noah T Vikanes Stord 246 (7) 239 (2) 485 (9) Detaljer
60 Østen Berget Røyken og Hurum 242 (9) 242 (9) 484 (18) Detaljer
61 Malin Furuseth Nordre Land 241 (8) 243 (9) 484 (17) Detaljer
62 Johannes Langvik Hevrøy Oslo Østre 242 (8) 242 (8) 484 (16) Detaljer
63 Adrian Tveita-Larsen Bremnes 247 (11) 237 (5) 484 (16) Detaljer
64 Sondre Cebe Landa Kvinnherad 244 (10) 239 (8) 483 (18) Detaljer
65 Mathias Hasanov Johnsen Rælingen 241 (10) 242 (7) 483 (17) Detaljer
66 Ida Granberg Fet 247 (13) 236 (3) 483 (16) Detaljer
67 Herman Røraas Jondalen 242 (8) 241 (7) 483 (15) Detaljer
68 Erling Slettedal Kristiansand og Omegn 240 (9) 242 (9) 482 (18) Detaljer
69 Johannes Netland Kristiansand og Omegn 239 (8) 243 (9) 482 (17) Detaljer
70 Albert Mørch Lislien Sigdal 237 (4) 245 (12) 482 (16) Detaljer
71 Frikk Jensen Rælingen 244 (9) 238 (1) 482 (10) Detaljer
72 Heine Bjelland Sørum 243 (6) 239 (3) 482 (9) Detaljer
73 Aurora Åsheim Gillingsrud Nannestad 236 (8) 245 (15) 481 (23) Detaljer
74 Julie Tonning Schjerven Mælum 243 (8) 238 (7) 481 (15) Detaljer
75 Jonathan Aaslund Jenack Haugesund og Sveio 244 (9) 237 (6) 481 (15) Detaljer
76 Leon Caspian Furulund Nannestad 245 (10) 236 (4) 481 (14) Detaljer
77 Eskil Raudi Sørum 240 (7) 240 (3) 480 (10) Detaljer
78 Astrid Mo Slagen 237 (6) 242 (11) 479 (17) Detaljer
79 Daniel Hultquist Hammer Sørum 242 (10) 237 (6) 479 (16) Detaljer
80 Hans Even Steinsholt Styrvoll 237 (9) 242 (6) 479 (15) Detaljer
81 Philip Stensson Rælingen 241 (9) 238 (2) 479 (11) Detaljer
82 Damian Grantsaan-Eling Åsheim 237 (7) 241 (9) 478 (16) Detaljer
83 Marte Røysum Nordby Nannestad 235 (3) 243 (7) 478 (10) Detaljer
84 Andreas Reinfjord Haugesund og Sveio 239 (3) 238 (4) 477 (7) Detaljer
85 Emil Michael J. Melbye Rælingen 242 (8) 234 (1) 476 (9) Detaljer
86 Elias Lovius Nylund Nygaard Kvinnherad 245 (12) 230 (6) 475 (18) Detaljer
87 Theo Ottesen-Sørgaard Aas 226 (7) 248 (13) 474 (20) Detaljer
88 Hans Stenberg Brumunddal og Nes 238 (5) 236 (4) 474 (9) Detaljer
89 William Melby Sarpsborg 246 (12) 227 (1) 473 (13) Detaljer
90 Martin Vincent Nyhammer Johansen Fet 233 (8) 239 (7) 472 (15) Detaljer
91 Milla Skåland Sarpsborg 240 (8) 232 (3) 472 (11) Detaljer
92 Knut Ivar Ellingbø Tveito Sørum 236 (4) 235 (4) 471 (8) Detaljer
93 Joakim Fjugstad Ringerike 236 (7) 234 (7) 470 (14) Detaljer
94 Elise Seland Gransherad og Heddal 238 (6) 232 (6) 470 (12) Detaljer
95 Vetle Kampesveen Åsheim 235 (3) 235 (3) 470 (6) Detaljer
96 Theodor Hagen Mælum 235 (5) 234 (6) 469 (11) Detaljer
97 Bjørn Øktedalen Rollag og Veggli 233 (3) 234 (5) 467 (8) Detaljer
98 Elias Kallel Stord 238 (5) 229 (1) 467 (6) Detaljer
99 Johannes Karlsen Bogstad Sem 229 (8) 237 (3) 466 (11) Detaljer
100 Noah Sunsehaugen Lunde 238 (5) 227 (3) 465 (8) Detaljer
101 Per Tønnes Try Søgne 227 (4) 232 (2) 459 (6) Detaljer
102 Emma Grjotheim Nyberg Fåberg 222 (3) 222 (3) 444 (6) Detaljer
103 Noah Flatmo Davidsen Skjeberg 224 (3) 216 (1) 440 (4) Detaljer
104 Emma Ringkilen Johansen Nannestad 212 (2) 221 (1) 433 (3) Detaljer
105 Ask Iver Bjerke Sørum 218 (1) 199 (1) 417 (2) Detaljer
106 Vegard Skogheim Særen Rauland 182 (0) 203 (2) 385 (2) Detaljer
107 Markus Aleksander Rosenberger Nordstrand 0 (0) 245 (12) 245 (12) Detaljer