Sammenlagtresultater for R

Nr med grå bakgrunn er inkludert i filalelaget Flesberg - sist oppdatert: 10.04.2024 20:57:18
Sigdal - sist oppdatert: 10.04.2024 20:57:18
Tilbake til oversikt
Nr Navn Skytterlag Flesberg Sigdal Poeng
1 Anne Maren G. Homme Kristiansand og Omegn 250 (19) 249 (13) 499 (32) Detaljer
2 Sanna Skarpodde Prestkvern Blaker 250 (15) 248 (12) 498 (27) Detaljer
3 Alan Jin Rolfsrud Sigdal 250 (16) 247 (11) 497 (27) Detaljer
4 Liam Embergsrud Flesberg 247 (12) 248 (15) 495 (27) Detaljer
5 Herman Skredderbakken Mælum 250 (6) 243 (8) 493 (14) Detaljer
6 Ida Kristine Bøe Sandar og Sandefjord 246 (12) 246 (12) 492 (24) Detaljer
7 Niclas Rødningen Ringerike 248 (9) 244 (10) 492 (19) Detaljer
8 Knut Martin Bach Ørmen Råde 249 (12) 243 (5) 492 (17) Detaljer
9 Mikkel Muldsvor Slagen 244 (10) 245 (9) 489 (19) Detaljer
10 Emma Hoffart Kvear Flesberg 243 (13) 244 (7) 487 (20) Detaljer
11 Mathilde Lind Fosshaug Flesberg 243 (10) 244 (7) 487 (17) Detaljer
11 Sondre Nørsterud Jondalen 248 (14) 239 (3) 487 (17) Detaljer
13 Mats Oliver Bøe Sandar og Sandefjord 247 (9) 240 (5) 487 (14) Detaljer
14 Åshild Vatnås Bråten Styrvoll 245 (9) 242 (3) 487 (12) Detaljer
15 Iver Hvammen Skedsmo Nes/Hovind 245 (8) 241 (7) 486 (15) Detaljer
16 Dorthe Sofie Elgen Styrvoll 246 (11) 240 (4) 486 (15) Detaljer
17 Maya Josephine Fosser Degernes 244 (8) 241 (8) 485 (16) Detaljer
17 Vegard Lunde Degernes 246 (11) 239 (5) 485 (16) Detaljer
19 Lars Ravnaas Tonby Flesberg 243 (5) 242 (9) 485 (14) Detaljer
20 Tomine Vår Hansen Sørum 242 (6) 243 (3) 485 (9) Detaljer
21 Mari Helen Rosenkilde Dahle Tørdal 241 (2) 243 (10) 484 (12) Detaljer
22 Klara Elisabeth K. Tvinnereim Kristiansand og Omegn 240 (3) 244 (8) 484 (11) Detaljer
23 Milla Aaserud Rakkestad 246 (9) 237 (4) 483 (13) Detaljer
24 Kristine Havik Samdal Oslo Østre 236 (10) 245 (6) 481 (16) Detaljer
25 Gullik Flaget Dalegaarden Flesberg 242 (9) 239 (5) 481 (14) Detaljer
26 Jørgen Røraas Jondalen 246 (14) 234 (2) 480 (16) Detaljer
27 Christian Emiil Rasmussen Styrvoll 242 (9) 238 (2) 480 (11) Detaljer
28 Juliane Tonby Kløvstad Jondalen 236 (9) 243 (9) 479 (18) Detaljer
29 Andrea Johanne Solbrække Rakkestad 240 (6) 239 (8) 479 (14) Detaljer
30 Solveig Havik Holst Fiskum 239 (8) 239 (10) 478 (18) Detaljer
31 Sofie Reiersrud Strøm Eker 236 (6) 242 (7) 478 (13) Detaljer
32 Lilly H. Matsen Rygge 239 (5) 239 (7) 478 (12) Detaljer
33 Kristian Vestengen Strand Nes/Hovind 240 (7) 238 (4) 478 (11) Detaljer
34 Ovidie Helene Ellingbø Tveito Sørum 240 (6) 238 (3) 478 (9) Detaljer
35 Emil Pleym Iversen Haugesund og Sveio 240 (6) 236 (6) 476 (12) Detaljer
36 Lars Jozef Halseid Haugesund og Sveio 239 (8) 237 (2) 476 (10) Detaljer
37 Therese Støkket Bjertnæs Snarum 234 (4) 241 (6) 475 (10) Detaljer
38 Vebjørn Kongsjorden Jondalen 235 (3) 240 (4) 475 (7) Detaljer
39 Heine Evje Sigdal 240 (4) 235 (2) 475 (6) Detaljer
40 Emil Myhra Tyristrand 240 (10) 234 (3) 474 (13) Detaljer
41 Oskar Vetlækre Omvik Lunde 241 (13) 233 (0) 474 (13) Detaljer
42 Elias Ekeberg Schmidt Sem 239 (9) 234 (4) 473 (13) Detaljer
43 Hedda Evje Sigdal 240 (6) 233 (5) 473 (11) Detaljer
44 Tobias Rooth Olbergsveen Oslo Østre 233 (6) 238 (2) 471 (8) Detaljer
45 Ernst Aleksander Andersen Holum 231 (6) 239 (6) 470 (12) Detaljer
46 Mikael Ruud Etnedal 236 (9) 233 (5) 469 (14) Detaljer
47 Johannes Tønsberg Urskog 237 (4) 232 (5) 469 (9) Detaljer
48 Brage Reiten Sem 243 (8) 226 (0) 469 (8) Detaljer
49 Mikaeel Sandstå Lunde 236 (2) 232 (4) 468 (6) Detaljer
50 Elle Louise Spilhaug Andresen Oslo Østre 235 (6) 233 (0) 468 (6) Detaljer
51 Kasper Kristiansen Rakkestad 234 (3) 234 (2) 468 (5) Detaljer
52 Elias Skarpodde Prestkvern Blaker 236 (8) 231 (4) 467 (12) Detaljer
53 Sara Gauksrud Sauland 241 (9) 226 (1) 467 (10) Detaljer
54 Isak Sjo Kårstad Kvinnherad 240 (6) 227 (3) 467 (9) Detaljer
55 Martin Steffensen Øygarden Lunde 232 (5) 235 (1) 467 (6) Detaljer
56 Elina Møll Holum 238 (3) 229 (0) 467 (3) Detaljer
57 Hanna Haukelia Høgåsseter Raumnes 236 (6) 230 (2) 466 (8) Detaljer
58 Julie Seland Gransherad og Heddal 231 (5) 234 (6) 465 (11) Detaljer
59 Maria Jannestad Antonsen Sarpsborg 235 (7) 230 (4) 465 (11) Detaljer
60 Ludvik Ottesen Aas 225 (5) 239 (7) 464 (12) Detaljer
61 Niklas Olav Vågen Kvinnherad 237 (5) 226 (0) 463 (5) Detaljer
62 Birk Revhaug Råde 237 (6) 225 (5) 462 (11) Detaljer
63 Emilie Konstanse Vanebo-Høyland Mykland 227 (3) 235 (6) 462 (9) Detaljer
64 Silje Cebe Landa Kvinnherad 233 (4) 229 (0) 462 (4) Detaljer
65 Matheo Husa-Brekke Holum 231 (5) 230 (6) 461 (11) Detaljer
66 Lukas Utne Nesse Stord 232 (4) 229 (2) 461 (6) Detaljer
67 Maria Steffensen Øygarden Lunde 235 (3) 226 (3) 461 (6) Detaljer
68 Mette Amalie Ødegård Degernes 240 (5) 218 (1) 458 (6) Detaljer
69 Erlend Rifseim Sørum 228 (2) 230 (1) 458 (3) Detaljer
70 Tobias Asbjørnsen Oslo Østre 228 (3) 229 (1) 457 (4) Detaljer
71 Dennis Fleischmann Høland/Bjørkelangen 227 (1) 228 (1) 455 (2) Detaljer
72 Isach Nathaniel Olaussen Ørholm Ringerike 227 (3) 224 (3) 451 (6) Detaljer
73 Jørgen Ristvedt Øverland Jondalen 227 (0) 224 (0) 451 (0) Detaljer
74 Ellinor Lindeland Oslo Østre 241 (5) 206 (0) 447 (5) Detaljer
75 Mari Krona Foss Snarum 235 (5) 209 (2) 444 (7) Detaljer
76 Matias Grjotheim Nyberg Fåberg 234 (6) 208 (0) 442 (6) Detaljer
77 Ludvik Elgen Styrvoll 231 (4) 211 (0) 442 (4) Detaljer
78 Vilmund Andraa Vestli Nes/Hovind 216 (1) 223 (3) 439 (4) Detaljer
79 Martin Ødegård Degernes 214 (0) 223 (1) 437 (1) Detaljer
80 Mathias Birkeland Lunden Birkenes 231 (3) 205 (0) 436 (3) Detaljer
81 Henrik Midteide Haugesund og Sveio 232 (1) 202 (1) 434 (2) Detaljer
82 Frøya Pihl Strømstad Oslo Østre 215 (2) 217 (2) 432 (4) Detaljer
83 Øivind Pedersen Wang Nes/Hovind 214 (1) 218 (2) 432 (3) Detaljer
84 Odin Eikjeland Sørheim Kvinnherad 205 (0) 218 (4) 423 (4) Detaljer